Moje vánoční světýlka a vánoční kaktus, který kvetl letos v říjnu. Dodržuje termíny asi tak jako já. Jaký pán, takový kaktus. A taky jsem dnes po letech viděla film „Hodíme se k sobě, miláčku?“ To je symfonie o efektu odrazu sebe samého na naše vztahy.
Komentáře
Okomentovat