Tohle jsem uviděla na mobilu, když mi přišel e-mail s dnešním tématem. Horizont bez virů. Ne, že bych na to myslela. Vůbec to neřešim. Přesto byly chvíle, kdy se mi těžko dýchalo. Aniž bych něco chytla:) Vlastní myšlenky mě jaksi sevřely, a teď se snažím zase zpátky uvolnit. Nejde to samo, takže hledám různý metody. Rozhodla jsem se, že učiním celou sbírku. Takže kdokoli víte cokoli, co pomáhá, sem s tím. Tušim, že psaní je jedna z těch věcí. A co teprv, až se pustím do pohlednic... Včera mi někdo vyprávěl, že když mu neni hej, představuje si svýho psa, co by v tý situaci dělal. Ale se všim všudy, v tématickym obleční, s lidskejma gestama... A že to spolehlivě odlehčí jakoukoli situaci. No a nakonec prej: „ Vona Skye neni moc chytrá... “ Nevěřim