Odraz.. anebo obraz. A
Moje vánoční světýlka a vánoční kaktus, který kvetl letos v říjnu.
Dodržuje termíny asi tak jako já. Jaký pán, takový kaktus.
A taky jsem dnes po letech viděla film „Hodíme se k sobě, miláčku?“
To je symfonie o efektu odrazu sebe samého na naše vztahy.

Komentáře
Okomentovat