Odraz.. anebo obraz. A

 


Moje vánoční světýlka a vánoční kaktus, který kvetl letos v říjnu.
Dodržuje termíny asi tak jako já. Jaký pán, takový kaktus.

A taky jsem dnes po letech viděla film „Hodíme se k sobě, miláčku?“
To je symfonie o efektu odrazu sebe samého na naše vztahy.




Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu